Залишив записку «більше не повернуся»: у Львові діти стають жертвами нової гри «Тихий ліс» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Залишив записку «більше не повернуся»: у Львові діти стають жертвами нової гри «Тихий ліс»
09 Вересня, 19:07
logo-black

Залишив записку «більше не повернуся»: у Львові діти стають жертвами нової гри «Тихий ліс»

Отець Юстин Бойко, львівський священник, разом з парафіянами звернувся у кіберполіцію через нову гру для підлітків «Тихий ліс». Вона зараз активно поширюється у мережі. Її куратори пропонують дітям вчинити деякі сатанинські дії та закликають до самогубства.

«Інформацію про цю гру я отримав від своїх парафіян, діти яких мало не стали її жертвами. До прикладу, звернулася до мене мама школяра, який виховується у дуже порядній сімї. Батьки помітили, що поведінка дитини раптом змінилася. По-перше, хлопець боявся сенсорного телефону. Просив, аби до школи давали йому кнопковий. Згодом батьки знайшли від нього записку «більше не повернуся» та пентаграму, скроплену кровю дитини. Вони мені її показували – там зображений диявол з головою козла. Аби цю пентаграму зробити, хлопець порізав коліна. Згодом він зізнався, що отримував завдання не лише вбити себе, але й отруїти усі своїх родичів. Для цього він намагався розбити термометр», – розповідає LMN отець Юстин Бойко. 

Священник каже, що цей випадок непоодинокий.

«До наших священників все частіше звертаються батьки підлітків, які постраждали від цієї гри. Ми чули про «Синій кит», а ця нова гра називається «Тихий ліс». Її небезпека у тому, що там задіюють дітей не з проблемних сімей. Це порядні сім’ї, в яких тато і мама мають час на дітей. Куратори вибирають підлітків, які ходять до церкви і гарно вчаться, не сидять у мережі цілодобово. Просто в якийсь момент діти знайшли цю гру, бо її порадили друзі-однолітки, – додає отець Юстин Бойко. – Згідно з правилами гри, підлітку пропонують через онлайн-коди присвятитися дияволу».

Священник звертається до усіх батьків школярів, аби вони слідкували за поведінкою дітей. Жертви гри стають замкнуті, сонливі.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 4514
Відео