“Заливають пеньки мазутом”: На Турківщині масово вирубують ліс | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Заливають пеньки мазутом”: На Турківщині масово вирубують ліс
05 Серпня, 10:02
logo-black

“Заливають пеньки мазутом”: На Турківщині масово вирубують ліс

У Боринському держлісгоспі поблизу сіл Либохора та Карпатське, що на Турківщині, виявили масову незаконну рубку лісу. Про це вчора, 4 серпня, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив активіст громадського руху “Стоп-Лісоцид” Василь Курій.

За словами активіста, зловмисники пригортають пеньки тракторами, заливають мазутом та випалюють. Місцеві мешканці б’ють на сполох, однак реакції жодної.

“На території Львівщини діє лісова мафії. До неї входять лісники, правоохоронці, екологи та політики. Вона занадто сильна, щоб малими силами її перемогти. Щодо вирубки у Боринському лісгоспі, то помітно, що лісники трохи налякані. Раніше вони не зачищали сліди своїх злочинів, а зараз вже обливають пеньки мазутом. Але такий результат – це не те, до чого ми йшли. Ще кілька років тому озвучили інформацію про те, що карпатські ліси знищені. Минають роки, але жодних кадрових змін немає. Підхід до господарювання залишається такий самий. Ми їдемо на старому возі зі старою кобилою, а збоку прикрасили це квітами. Кардинальних рішень для того, щоб покращити ситуацію з лісом, на Львівщині не приймали”, – каже Василь Курій.

Зазначимо, керівником Боринського лісгоспу є депутат Львівської обласної ради Михайло Ільницький. Його керівник також депутат Анатолій Дейнека. Обидва належать до фракції БПП.

Фото: зі сторінки у Фейсбуці Василя Курія.

Відео