Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Замість “бейбі-боксів” батьки будуть отримувати матеріальну компенсацію
29 Липня, 16:54

Замість “бейбі-боксів” батьки будуть отримувати матеріальну компенсацію

5 тисяч гривень таку грошову компенсацію пропонує Уряд замість “пакунку малюка” для батьків.  Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів, – пише УП

Проект розробили з ініціативи Міністерства соціальної політики. Він діятиме впродовж 2020-2021 років.

«Пакунки, які ще залишилися в регіонах будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки із 5 тисячами гривень для закупівлі дитячих товарів замість “пакунку малюка”, який за словами породіль не завжди відповідав потребам та побажанням. Тому зараз вони зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет», – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проект передбачає, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у “ПриватБанку” із спеціальними режимом використання.

«Батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно впродовж року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль», – зазначає міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Передбачається, що до реалізації проекту будуть залучені заклади роздрібної торгівлі, які також  будуть забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації.

  • 0
  • 3319
Схожі новини