Замордували за гроші: юним катам із Жовківщини нарешті винесли вирок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Замордували за гроші: юним катам із Жовківщини нарешті винесли вирок
24 Грудня, 14:34

Замордували за гроші: юним катам із Жовківщини нарешті винесли вирок

Суд закінчив розглядати справу щодо трьох юнаків із Жовківщини, яких обвинувачували у вимаганні та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяли смерть 17-річному Павлу Арсентьєву. Підлітка, нагадаємо, знайшли 24 квітня закопаним під будинком одного із вбивць.

«Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Червоноградської місцевої прокуратури, визнав молодиків винними і призначив покарання у вигляді позбавлення волі: одному – терміном на 8 років, а двом іншим – 7 років і 6 місяців кожному», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, як писала раніше LMN, у квітні 2019 року у Жовкві троє жителів району, одному з яких на той час було лише 15 років, а двом по 17, вимагали у свого 17-річного знайомого 12 тис грн, які він нібито їм заборгував. Хоча, як з’ясувалося пізніше, хлопець гроші повернув, а винен був лише 150 гривень за розбитий телефон. Про те це не зупинило трьох озвірілих катів. Вони знущалися над підлітком три з половиною години. У вбитого були розірвані внутрішні органи та зламані ребра. А потім закопали тіло під будинком одного із вбивць та спокійно розійшлись спати кожен по своїй оселі. Павла знайшли аж на 12-й день.

До слова, покійний часто позичав гроші. У нього хворів батько, і він сам намагався його лікувати, адже всім з родичів було байдуже. Батько помер за тиждень до загибелі сина.

Відео