“Заради коханої, яка є змістом мого життя”: у центрі “Незламні” відновлюється захисник, який пережив 17 операцій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Заради коханої, яка є змістом мого життя”: у центрі “Незламні” відновлюється захисник, який пережив 17 операцій
21 Вересня, 12:37

“Заради коханої, яка є змістом мого життя”: у центрі “Незламні” відновлюється захисник, який пережив 17 операцій

У Львівському реабілітаційному центрі “Незламні” (UNBROKEN) відновлюється захисник з Київщини, який отримав множинні осколкові поранення та переніс 17 операцій. Долати такий складний шлях йому допомагає дружина. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«До початку повномасштабної війни 37-річний Павло Корнієнко разом з дружиною Юлею мешкав у Тетієві на Київщині. Працював у сусідній територіальній громаді – опікувався гуманітарним напрямком (закладами освіти, науки, соціального захисту). У перші місяці великої війни організовував допомогу для мешканців населених пунктів поблизу столиці. Найважче, згадує, було у Бучі та Гостомелі після їхньої деокупації. Тоді ці міста ще були замінованими, а закатовані тіла там лежали просто посеред вулиць. Після побаченого чоловік вирішив вступити до лав ЗСУ», – йдеться в повідомленні.

Протягом наступного року Павло знищував російських окупантів на різних напрямках. Однак поблизу Часового Яру  потрапив під мінометний обстріл. Чоловік отримав множинні поранення всього тіла – голови, тулуба, рук та ніг.

Спочатку захисника перевезли до шпиталю у Дніпрі, а згодом – до Києва. Осколки пошкодили внутрішні органи, понівечили кістки та м’які тканини. У госпіталі Києва він лікувався  півтора місяці. Протягом усього часу його підтримувала дружина.

«Я просто не міг здатись. Виснажували постійні операції і переливання крові. Я не знав, що буде зі мною далі. Але шукав у собі сили, щоб вижити заради неї», – розповідає поранений захисник.

До реабілітаційного центру “Незламні” (UNBROKEN) у Львові він приїхав із переломом променевої кістки лівої руки, а також кістковим дефектом правої ноги. Тут травматологи зафіксували кістки правої верхньої кінцівки пластинами. Попереду у захисника – ще декілька етапів реконструктивних втручань із закриття кісткового дефекту.

Зараз з чоловіком працює команда реабілітологів центру. Захисник мріє знову стати на ноги.

«Заради коханої, яка є змістом мого життя. Вона дає мені сили та віру подолати все. Я знаю, що у нас все вийде!», – каже Павло.

Нагадаємо,  що нещодавно у центрі “Незламні” врятували руку захиснику, пораненому під Куп’янськом.

Відео