Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зараз Львівщина готова прийняти ще 20 тисяч переселенців, – Максим Козицький
09 Березня, 14:22

Зараз Львівщина готова прийняти ще 20 тисяч переселенців, – Максим Козицький

На Львівщині станом на 9 березня є ще близько 20 тисяч місць для вимушено переселених осіб. Наша область вже прийняла щонайменше 101 тисячу осіб у центрах для переселенців та небайдужих мешканців регіону. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

На щастя, почали працювати зелені коридори для порятунку людей. Тож потрібно ще більше місць, де ми можемо прихистити наших земляків. Прошу керівників громад провести на своїх територіях інвентаризацію об’єктів, де можна за лічені дні створити умови для проживання вимушених переселенців. Звертаюся до жителів Львівщини! Якщо ви чи ваші знайомі маєте будинок, дачу, де ніхто не проживає, зголошуйтесь до голів територіальних громад, – зазначив Максим Козицький.

Розмістити оголошення про вільні місця в оселі також можна на сайті «Прихисток».

Нагадаємо, на «Арені Львів» діє центр для вимушено переселених осіб. Центр працює за двома напрямами, залежно від потреб людей:  тимчасово поселяє тих, хто прямує за кордон, зупиняється у родичів та знайомих, чи вирішив самостійно знайти собі помешкання. Буває, люди прибувають на вокзал пізно ввечері чи вночі, тож ми допомагаємо їм з ночівлею у Львові та околицях, а також на довготривалий термін поселяє тих, хто вирішує залишитися на Львівщині, але не має де жити. Скеровуємо людей у державні і комунальні заклади – санаторії, гуртожитки, школи, дитсадки. Здебільшого це Борислав, Дрогобич, Червоноград.

Схожі новини