Зарплата від 13 тисяч гривень та квартира у лізинг: патрульна поліція Львівщини шукає нових працівників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зарплата від 13 тисяч гривень та квартира у лізинг: патрульна поліція Львівщини шукає нових працівників
21 Грудня, 16:51

Зарплата від 13 тисяч гривень та квартира у лізинг: патрульна поліція Львівщини шукає нових працівників

Сьогодні, 21 грудня, патрульна поліція Львівщини на офіційній сторінці у Фейсбук оголосила про набір у свої лави нових працівників. Зокрема, до такої роботи заохочують людей віком від 18 до 40 років. Обіцяють високу зарплату та компенсацію за оренду житла. Також йдеться про квартиру у лізинг для сім’ї поліцейського.

«Час планувати зміни у житті на наступний рік. Що ми радимо і пропонуємо? Службу в найкращому, молодому, заповзятливому колективі. Виконання службових обов’язків у різних цікавих та, подекуди, екстремальних ситуаціях. Знайомства з людьми різних професій, національностей. Цей перелік може бути безкінечний», – запрошують у патрульній поліції Львівщини.

Для усіх, хто зацікавився такою пропозицією, просять заповнити анкету на сайті патрульної поліції України: https://cutt.ly/vhODwJv.

«А далі вам все пояснять, навчать і забезпечать усім необхідним для виконання службових обов’язків в патрульній поліції. На вас чекає: заробітна платня від 13 200 гривень; можливість компенсації витрат за оренду житла; квартира у лізинг для сім’ї поліцейського; кар’єра у структурі патрульної поліції; безкоштовне медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС», – додають правоохоронці.

Серед вимог до кандидатів є громадянство України; вік 18–40 років; наявність повної загальної середньої освіти; відсутність судимості.

Фото: патрульної поліції Львівщини

Відео