Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями
12 Вересня, 20:07

Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями

Завтра, 13 вересня, у Львові прощатимуться із Остапом Замаслом та Юрієм Ізьом, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону Юрія Ізя розпочнеться о 10:00 у Храмі всіх святих українського народу (вул. Петлюри, 32). Чин похорону Остапа Замасла розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Міська церемонія прощання з обома військовими відбудеться об 11:30 на площі Ринок»,  – йдеться у повідомленні.

Юрія Ізя поховають на Янівському цвинтарі, Остапа Замасла – у селі Товщів на Львівщині.

29-річний Остап Замасло народився у Львові. Навчався в Початковій школі «Джерельце» в Ліцеї «Надія». Після закінчення 9-го класу вступив до Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», вивчав інформаційні технології.

Працював на шиномонтажі у селі Солонка Львівської області.

Із початком повномасштабного вторгнення допомагав із ремонтом автомобілів для військовослужбовців та волонтерів.

Був надзвичайно різносторонньою людиною, швидко навчався та успішно виконував будь-яке завдання. Попри незадовільний стан здоров’я, добровольцем вирішив стати на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання у складі 60-ї окремої піхотної Інгулецької бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

У  Героя залишилися бабуся, батьки, 10-річна сестра та 5-річний син.

48-річний Юрій Ізьо був львів’янином. Навчався у Ліцеї № 18. Здобув вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання займався приватним підприємництвом.

У вільний час займався археологічними розкопками та був затятим нумізматом.

Юрій Ізьо був звільнений із військової служби за станом здоров’я. Однак, не зважаючи на це, одразу після початку повномасштабної війни він добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Харківщині та Донеччині у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Героя залишилися батьки, дружина, донька та брат.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео