Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові в останню дорогу проведуть трьох загиблих Героїв
13 Березня, 18:20

Завтра у Львові в останню дорогу проведуть трьох загиблих Героїв

Завтра, 14 березня, у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героям. Володимир Рак, Микола Горошко, Роман Кондрак загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Володимира Рака та Миколу Горошка поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Романа Кондрака – у рідному селі Рясне-Руському.

rak-volodymyr

29-річний Володимир Рак народився у селі Нова Скварява Львівської області. Навчався у місцевій школі. Здобував освіту у Львівському професійному політехнічному ліцеї.

Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Обіймав посаду у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ України. Згодом працював у будівельній сфері за кордоном.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Володимира Рака залишилися мама, дружина, двоє дітей, брат, сестра, племінник та хрещена донька.

horoshko-mykola

39-річний Микола Горошко був уродженцем села Куткір Золочівського району. Навчався у школі №94 у Львові. Після закінчення 9-го класу почав займатися будівельними роботами.

Працював у товаристві «Барком», займався ремонтами. Захоплювався футболом, рибальством, був винятково чуйною та доброю людиною.

З перших днів повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. Служив у лавах 77-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку.

У Миколи Горошка залишилися двоє доньок, мама, кохана дівчина, сестра, брат та племінники.

roman-kondrak

44-річний Роман Кондрак народився у селі Рясне-Руське. Навчався у місцевому ліцеї.  Згодом здобував професійно-технічну освіту за спеціальністю «зварювальник».

Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Харківщині. Потім працював у товаристві «Віконт-II».

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення продовжив працювати у товаристві.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на східних рубежах.

У Романа Кондрака залишилися мама, двоє братів та племінниці.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Схожі новини