регіональні новини
Написати нам
«Завтра в облраді відбудеться демонстрація сили і впливів Дубневичів», – журналістка про ймовірне звільнення Володимира Гірняка
09 Вересня, 21:34

«Завтра в облраді відбудеться демонстрація сили і впливів Дубневичів», – журналістка про ймовірне звільнення Володимира Гірняка

Завтра, 10 вересня, – XX чергова сесія Львівської обласної ради. У порядку денному, зокрема, – звіт заступників голови облради Володимира Гірняка та Андрія Білоуса. За підсумками цих звітів їх можуть звільнити.

У соцмережах активно обговорюють ймовірний хід подій на завтрашньому засіданні. Згадують травневий скандал в облраді, коли під час сесії голова ЛОР Олександр Ганущин заявив, що його заступник Володимир Гірняк хоче позбавити його посади. Мовляв, все через те, що він, Олександр Ганущин, відкрито заявляв, що після президентських виборів Львівщина надалі залишиться в опозиції до новобраного президента Зеленського.

Львівська журналістка Ірина Марушкіна обдзвонила голів фракцій облради і стверджує, що вони ще не готові оприлюднити узгоджену позицію своїх депутатів щодо звітів заступників.

«Бо такої, попри всі старання та агресивні заяви Ганущина, поки нема, – пише Марушкіна у Фейсбук-спільноті «Львівська політика». –  Але є розуміння того, що  Ганущин далеко не основний гравець в цій історії: завтра в облраді відбудеться демонстрація сили і впливів Дубневичів на процеси в області.

 

Безперечно, персональний конфлікт між Дубневичем і Гірняком в тому зіграв не останню роль. Але на першому місті стоїть завдання перед Дубневичем продемонструвати своїй новій “криші” – Коломойському, що він контролює владу в області і може протягувати будь-які питання в облраді.

 

Тобто по факту завтрашнє голосування за звільнення заступників покаже, хто з депутатів облради поставив інтереси і амбіції олігархів вище за партійні й громадські (звісно, що це робиться не безкоштовно)».

 

Нагадаємо, нещодавно з роботи звільнили тренерку Дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб Плюс» Оксану Допілку. Жінка стверджує, директор примусив написати її заяву на звільнення, бо вона і її чоловік підтримували на позачергових парламентських виборах кандидатуру Галини Васильченко від партії «Голос», а не Богдана Дубневича.

Фото: Фейсбук

Схожі новини