Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський підписав закон про штрафи за дітей без автокрісел
16 Листопада, 09:14

Зеленський підписав закон про штрафи за дітей без автокрісел

Вчора президент Володимир Зеленський підписав закон про відповідальність за порушення правил перевезення дітей, йдеть на сайті Глави держави.

“Чинним законодавством не було передбачено норми, яка встановлювала б відповідальність за порушення правил перевезення дітей. Реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, що їх перевозять. Тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності неповнолітніх”, – йдеться у повідомленні.

Закон доповнює ст.121 Кодексу про адміністративні правопорушення. Штраф за перше правопорушення становитиме 510 грн, за повторне  – 850.

Нагадаємо, що 29 жовтня Верховна Рада підтримала законопроект “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей”.

Тепер заборонено перевозити дітей віком до 12 років і зростом до 145 см у машині без використання спеціальних засобів, які дозволять пристебнути дитину пасками безпеки. Така заборона існувала й раніше, але за її порушення не штрафували.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини