Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський представив нового голову Львівської ОДА
06 Липня, 11:23
logo-black

Зеленський представив нового голову Львівської ОДА

Наталія Павлишин, Антоніна Скляренко

35-річного Маркіяна Мальського сьогодні офіційно призначили головою ЛОДА. Зранку відповідний указ з’явився на сайті глави держави, а вже об 11.00 нового очільника області представив президент Володимир Зеленський. Для цього спеціально з візитом приїхав до Львова. Зустріч зараз відбувається  у національному університеті Франка.

mal3_03864

“Це мій перший офіційний візит у ваше місто. І мені дуже приємно бути тут. Хочу представити вам нового голову державної адміністрації”, –  сказав Зеленський та представив громадськості Маркіяна Мальського.

Мальській у вступній промові закликав усіх до роботи.

“Не кожного дня телефонує Президент України і каже: “Маркіяне, подумай, спробуй, ти можеш зробити щось для своєї держави”. Після цього у мене не залишилось жодного сумніву, що це правильне рішення, – сказав Мальський. – Хочеться, щоб Україну сприймали як сильну, рівноцінну державу. В першу чергу хочу подякувати старшим поколінням, які здобули для нас державу і втримали незалежність. Але хочу нагадати, що наша держава, в нашому поколінні, є лише найнята у наших дітей і тільки від нас залежить, яку державу ми передамо нашим дітям. Львівщина – це наша мала Батьківщина, край, вихований в традиціях та християнських звичаях. У нашій роботі має бути більше роботи і менше політики, давайте створимо разом успішну країну”.

Крім представлення очільника області, в Зеленського у Львові також запланована зустріч з лідерами громадської думки. Після цього глава держави вирушить на Закарпаття. Там у нього також  відбудеться офіційне представлення очільника області, а також президент ознайомиться з роботою міжнародного автомобільного пункту пропуску “Ужгород”. Опісля має відбудеться нарада з питань облаштування прикордонної, митної та дорожньої інфраструктури.

 

Нагадаємо, 35-річний юрист Маркіян Мальський син декана факультету міжнародних відносин ЛНУ Маркіяна Зіновійовича Мальского. До свого призначення очільник області був почесним консулом Австрії у Львові. Керує західноукраїнською філією юридичної компанії Arzinger. Автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей. Одружений та має двох синів.

До Маркіяна Мальського головою Львівської ОДА був Олег Синютка, який очолював регіон із грудня 2014 року.

 

Фото: LMN та Маркіян Мальський/Фейсбук

Схожі новини