Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський провів зустріч з родинами українських полонених
31 Травня, 08:59

Зеленський провів зустріч з родинами українських полонених

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з рідними та близькими українців, які незаконно утримуються в Російській Федерації та перебувають у полоні окупаційних сил на тимчасово окупованих територіях.

Про це інформує сайт глави держави.

«Ми запросили вас усіх, щоб вислухати, обмінятися думками та зрозуміти, як можна прискорити повернення наших хлопців», – заявив Зеленський.

Як зазначається у повідомленні, президент повідомив, що за останні кілька днів він провів зустрічі та наради з уповноваженою Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою, начальником Генерального штабу Русланом Хомчаком та колишніми представниками України у Тристоронній контактній групі, щоб детально розібратися у питанні звільнення українців.

Президент наголосив на важливості співпраці влади, родичів полонених і представників громадськості, які борються за визволення полонених.

«Нам необхідна консолідована позиція та координація зусиль усіх правозахисників, представників громадських організацій, волонтерів заради повернення наших полонених додому», – підкреслив Зеленський.

Учасники зустрічі також відзначили важливість прийняття законопроекту про статус військовополонених.

 

Фото: Сайт президента України

Схожі новини