Зеленський записав термінове звернення до Параламенту (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський записав термінове звернення до Параламенту (Відео)
10 Травня, 21:48

Зеленський записав термінове звернення до Параламенту (Відео)

Новообраний президент Володимир Зеленський вимагає від народних депутатів на найближчому засіданні призначити дату інавгурації на 19 травня. Він виступив із терміновим відеозверненням до Верховної Ради.

 

“Шановні депутати, сподіваюсь, що за три тижні, поки ви відпочивали, ви не забули слова депутатської присяги: виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників. Поки що ви дієте виключно в своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації”, – наголосив Зеленський.

 

Додав, що в цей час Порошенко “коїть незворотнє”.

 

 

“Він проводить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юристи “Рошену”, судді Майдану та родичі пана Ківалова. Роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких відповідальний за безпеку арсеналів і складів, при якому сталися вибухи у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватовому. Дає звання “Героя України” голові Служби безпеки України пану Грицаку”, – обурився Зеленський.

 

Зазначив, що розуміє, що марно щось говорити людині, яка каже: “я готовий підставити плече”, а сама тримає дві дулі в кишені.

 

“Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали, і нормальна вихована людина чекає на трансфер до аеропорту. Але не Порошенко. Він ніяк не заспокоїться. Тягне рушники, тапочки та бере усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтесь за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити”, – заявив він.

В Адміністрації Президента одразу дали відповідь на слова Володимира Зеленського.

 

“Україна – це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно європейського традиції, так як це прийнято в демократичних країнах”, – повідомляють в АП.

 

Зазначається, що Порошенко підтверджує своє запрошення Зеленському, озвучене ще 30 квітня – не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, рівно як і будь-які інші питання, пов’язані із передачею повноважень і відповідальності.

 

“Відтак, в команді Петра Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації. Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом”, – додали в Адміністрації Президента.

Відео