Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жовква приймає міжнародний турнір з настільного тенісу
23 Лютого, 20:35
logo-black

Жовква приймає міжнародний турнір з настільного тенісу

У Жовкві триває традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу – «Lirs Open». Змагання розпочалися 19 лютого у спеціалізованій залі з настільного тенісу СК «ЛІРС» та триватимуть до 24 лютого.

Такий турнір проводять у Жовкві дев’ятий рік поспіль у СК «Лірс». Там є єдине в Україні велике спеціалізоване приміщення з настільного тенісу зі стаціонарними столами. Цьогоріч на змагання завітали більше 500 спортсменів. Це тенісисти зі Львова, Миколаєва, Городка, Стрия, Мостиськ, Судової Вишні, а також гості з інших областей України, Білорусі, Молдови та Польщі.

«Я приїхав на турнір зі своїм дідусем, – розповів LMN тенісист з Білорусі Даниїл Віторський. – Мені дуже подобається атмосфера, хороший зал, багато столів. Сьогодні я зіграв три поєдинки. Перший виграв, другий програв, третій теж виграв. Тут сильні суперники».

Учасників турніру поділили за віковими категоріями. Наймолодшим – менше десяти років, а в останні два дні змагань ракетки до рук беруть ветерани.

«Наймолодші тенісисти змагалися у перші дні турніру. Найкращі з них мали змогу перейти в наступну вікову групу для того, щоб набратися досвіду зі старшими учасниками і перевірити свою майстерність, – розповідає головний суддя «Lirs Open» Володимир Прокопюк. – Для дітей «Lirs Open» – це насамперед можливість випробувати себе, зіграти серед такої кількості учасників у великому залі і не злякатися, не розгубитися. А за поєдинками старших спортсменів слідкують тренери збірної України. Хто добре виступить, може потрапити до них, так би мовити, «на олівець». Тому більш досвідчені тенісисти теж намагаються показати якнайкращі результати».

52605785_286104782086129_2334557266474172416_n

«Тут сильні суперники. Вони всі достойні першого місця. Треба боротися в повну силу, щоб виграти золоту медаль,» – розповідає 12-річний тенісист зі Закарпаття Михайло Ловга.

Михайло нещодавно повернувся з міжнародного турніру в Угорщині, де посів п’яте місце. Хлопець прагне здобувати призові місця на найважливіших міжнародних змаганнях. Для цього навіть залишив рідний дім та перебрався до Буська.

«Я займався тенісом спочатку три роки у Сваляві, далі переїхав до Ужгорода на півроку, після цього перебрався до Буська, аби вивчати улюблений вид спорту в Академії настільного тенісу Віктора Дідуха. Ми тренуємося там двічі на день по годині-півтори. Я мрію стати чемпіоном Європи у своїй віковій категорії».

  • 0
  • 502
Схожі новини