Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жидачівські музики виступають на ринках, аби заробити кошти на операцію землякові (ВІДЕО)
24 Жовтня, 14:39
logo-black

Жидачівські музики виступають на ринках, аби заробити кошти на операцію землякові (ВІДЕО)

Юлія Швидко

Учасники 6 музичних гуртів на Жидачівщині збирають кошти на лікування 47-річному Роману Соболевському з села Вільхівці. Чоловікові 2 роки тому діагностували хронічний гломерунефрит – хворобу нирок 5 стадії. Романові потрібно $80 тис на трансплантацію. Чоловік поховав сина та дружину, сам виховує 4-річну доньку.

«До нашої волонтерської групи звернулася Ірена Подобинська, яка особисто знає Романа. Розповіла про його біду. Ми не можемо допустити, аби Романова донечка залишилася круглою сиротою. Тому одразу взяли за збір коштів. Допомогти зголосилися 15 музикантів. Якщо хтось не може поїхати з нами з одного гурту – не біда, одразу його підстраховує хтось з іншої музичної групи. Уже виступали у Жидачеві, Ходорові, Журавно. Вибираємо «базарні» дні та даємо концерт на ринку», – розповідає LMN жидачівська волонтерка Христина Козак.

Опубліковано Irena Pod Субота, 28 вересня 2019 р.

 

Христина Козак разом з Іреною Подобинською, Світланою Шпаковською та Уляною Кремінь організовує такі доброчинні концерти. Уже волонтерам вдалося зібрати 75 223 грн, $10 та 10 злотих. Також під час концерту музичної школи активісти провели ярмарок, на якому торгували домашньою випічкою. Зароблені 6 802 грн теж переказали на лікування Соболевському.

Найближчим часом планують виступити у Жидачеві, Стрию та Ходорові.

«Треба зібрати якнайбільше коштів. Адже 5 листопада Роман їде у білоруську клініку ставати у чергу на трансплантацію. Тоді ж, напевно, скажуть дату, коли йому проведуть операцію. Зараз він тричі на тиждень проходить гемодіаліз. На днях в його родині знову трапилося горе – помер тесть, у неділю поховали. Скоріше б у Романа вже минулася ця чорна суга у житті, – додає Христина Козак. – Люди, які чують про його біду, одразу йдуть на допомогу. Кошти на операцію передають не лише українці. Пожертви надходять із Канади, зі США, Англії. Американка, яка особисто знає Романа, організували збір коштів закордоном. Дуже хочеться врятувати життя цьому чоловікові».

Усі бажаючі допомогти Романові Соболевському можуть переазати кошти на рахунки: 5168 7574 0367 9279 (в гривнях), 5168 7574 0179 1449 (в євро), 5168 7574 0179 1456 (в доларах). 

Фото: Facebook

Схожі новини