Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жителі Красова на Миколаївщині домоглися відкликання депутатки
03 Червня, 15:20
logo-black

Жителі Красова на Миколаївщині домоглися відкликання депутатки

Вікторія Флагман

У п’ятницю, 31 травня, у Красові Миколаївського району відбулося засідання членів територіальної виборчої комісії стосовно відкликання з посади депутата Тростянецької ОТГ Ганни Заріцької. Вона є представником Красова у громаді.

Процедуру ініціювали місцеві жителі через бездіяльність депутатки. У травні провели збори та зібрали підписи за її відкликання. Подали цей список у ТВК та чекали рішення.

 

«Усі члени ТВК одноголосно підтримали відкликання депутатки, –  розповідає LMN член ініціативної групи Світлана Крижанівська-Білінова. – Ми, відверто кажучи, навіть не сподівалися на такий результат. Тепер нас чекають два варіанти: або ТВК оголосить перевибори, або нам доведеться до чергових виборів бути без представника у сільраді Тростянецької ОТГ. Щодо перевиборів, то це малоймовірно, адже грошей у бюджеті на таке задоволення немає. Тому наша ініціативна група буде намагатися входити у всі громадські ради, бувати на усіх сесіях та зборах. Таким чином, поки представлятимемо своє село самі. Наступного тижня матимемо зустріч із голово ОТГ Олександрою Леницькою щодо обговорення подальшої спільної роботи».

 

Нагадаємо, Ганна Заріцька раніше була сільським головою Красова. Обіймала цю посаду протягом трьох каденцій, бо була одноосібним кандидатом на виборах. Після створення Тростянецької ОТГ у вересні 2015 року її обрали депутатом. Місцеві мешканці були незадоволені її роботою. Кажуть, вона закривала очі на ведення недобросовісного бізнесу на території села та крадіжки землі. Не займалася розвитком Красова.

Фото: Вікторія Флагман

На фото: засідання ТВК

 

Схожі новини