Жителі Львівщини обміняли вже понад 1,6 млн ламп розжарювання – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителі Львівщини обміняли вже понад 1,6 млн ламп розжарювання
04 Травня, 14:11

Жителі Львівщини обміняли вже понад 1,6 млн ламп розжарювання

На Львівщині триває утилізація відпрацьованих ламп, отриманих Укрпоштою від населення. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА відвідали ТзОВ «Іскра-Транс-Логістик» та ознайомилися з процесом утилізації ламп розжарювання, обміняних в рамках проєкту «Заощадження електроенергії – LED-лампи для України», – йдеться у повідомленні.

utylizatsiya-lamp-1
utylizatsiya-lamp-2

Загалом відділення Укрпошти передало ТзОВ«Іскра-Транс-Логістик» на утилізацію 665 тис. ламп розжарювання, а мешканці області обміняли вже понад 1,6 млн штук.

«Лампа розжарювання подається на лінію розділення колби, на якій розділяє лампу на склобій та цоколь з основними елементами. Далі цоколь з основними елементами лампи подається на дробарку для подрібнення та розділення на скло та металокомпоненти. Відсепарований цоколь з дробарки подається на гідравлічний прес та спресовується в кубики, після чого переплавляється. Чистий склобій підлягає подальшій переплавці в скловарних печах», –  зазначив технічний директор Роман Прийма.

Нагадаємо, на Львівщині почали утилізацію ламп, які віддали жителі області в обмін на LED-лампи

  • 0
  • 51
Відео