Жителям Нового Роздолу пообіцяли відшкодувати збитки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителям Нового Роздолу пообіцяли відшкодувати збитки
14 Січня, 16:59
logo-black

Жителям Нового Роздолу пообіцяли відшкодувати збитки

Антоніна Скляренко

Через аварію на ТЕЦ деякі мешканці Нового Роздолу потерпіли чималих збитків. В окремих квартирах повиривало батареї, залило стіни та підлоги. Людям обіцяють повернути гроші за ремонт.

«Спочатку чітко визначимо винуватця, а тоді вже за рахунок нього людям будемо відшкодовувати всі збитки. Є люди, які допустили певну технічну помилку, і вони відповідно за неї повинні відшкодовувати. Будемо готувати всі відповідні доручення. Комісії будуть створені, треба провести перевірки, щоби лихом не скористались ті, хто роками не робив ремонту, а тут захотіли скористатися «під шумок», –  сказав сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В свою чергу мешканцям Нового Роздолу, в кого в оселі і справді від прориву на ТЕЦ трапилась халепа, юристи радять все документувати та фільмувати, аби при потребі легше було довести збитки.

«Постраждалі мають повне право подавати позов на винуватця у цій ситуації. Поки його буде названо, радив би задокументувати і зафільмувати в своїх квартирах всі збитки. Щоб потім в суді можна було з легкістю довести шкоду та вимагати за неї відшкодувань. Мешканці затоплених осель, а їх в місті понад півсотні, могли б писати колективну заяву на винуватця, так було б легше вимагати компенсації. Можливо, тими квартирами пройдеться ще й спеціально створена комісія, але докази на всяк випадок в людей мають бути свої на руках», – радить постраждалим юрист Юрій Павлюк.

 

Нагадаємо, в суботу на Новороздільській ТЕЦ стався потужний гідроудар. Через це 30-тисячне місто залишилось без води і тепла. Опалення відновили наступного дня.

 

ФОТО : Розділля ТБ

Відео