Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зникнення моніторів та серверів з АП: відкрито кримінальну “справу”, РНБО все засекретило
30 Травня, 08:36

Зникнення моніторів та серверів з АП: відкрито кримінальну “справу”, РНБО все засекретило

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення моніторів та серверів секретної інформації з Адміністрації президента.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 329 ККУ (втрата документів, що містять державну таємницю, що спричинило тяжкі наслідки).

 

При цьому, акту ревізії фінансово-господарської діяльності Апарату РНБО за період  із січня 2015 по березень 2019 років надано гриф секретності «Таємно».

Про це йдеться у відповіді Державної аудиторської служби, яку оприлюднив голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський.

«Відповідно до закону про державну таємницю гриф “Таємно” може бути знятий не раніше ніж через 5 років. Якщо новий секретар РНБО Олександр Данилюк і отримає інформацію про ревізію витрат, зокрема і на скандальні сервери та монітори, то не зможе її публічно оприлюднити», – зазначив Канєвський.

 

Раніше LMN повідомляла, що новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що із ситуаційної кімнати в Адміністрації президента зникли монітори і сервери із секретною інформацією. Екс-прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що техніка у ситуативній кімнаті була орендована і потім повернута власнику.

 

Фото: ФБ-сторінка, Олександр Турчинов

Схожі новини