Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ підняли на околицях Лиману український прапор
01 Жовтня, 14:57

ЗСУ підняли на околицях Лиману український прапор

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак опублікував відео, як українські захисники перед стелою в Лимані розгорнули державний прапор України. Відеофрагмент також поширив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.

Наразі офіційного повідомлення про звільнення Лиману немає. Як раніше інформувала LMN, поблизу міста ЗСУ звільнили 5 населених пунктів: Ямпіль, Новоселівку, Шандриголове, Дробишеве та Ставки. Там тривають стабілізаційні заходи.

Відомо, що у районі самого міста українські військові оточили близько 5 тисяч окупантів. Череватий зазначав, що окупанти досі намагаються прорватися з Лиману, але ЗСУ стримують їх.

Звільнення Лиману важливе для подальшого звільнення Донбасу: зокрема звідти можна рухатися до Кремінної та Сєвєродонецька.

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

img_9808
Схожі новини