«Руській мір» окуповує Львівщину, – Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Руській мір» окуповує Львівщину, – Василь Курій
04 Липня, 17:42

«Руській мір» окуповує Львівщину, – Василь Курій

На Львівщині чергове призначення «управлінця» – «любітєля руського міра», сумуючого за «ссср».

Мова іде про Штепу Олександра, новоспеченого керівника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

«Алєксандр», саме так він себе називає публічно, колишній даішник, який постить в соцмережах речі несумісні з Державою Україна та нашою великою боротьбою проти «мерців з Півночі».

Як йому тільки вдається поєднувати «служіння» Україні і пости Шарія, радянські зірочки, пекучий біль за реформуванням міліції та неймовірний сум за ссср, в якому «рождєнний»?!

Звідки в Львівській екоінспекції взагалі взявся полтавський даішник?

Варіанти два:

Перший нестрашний. Як бачимо з тих же соцмереж «алєксандр» палко підтримує Юлю Тимошенко, і є другом «януковицького генерала», нардепа від «Батьківщини» Михайла Цимбалюка. То може так «зелені» заплатили пані Юлі за якийсь закончик в Верховній Раді? А може це за покірну поведінку в Львівській обласній? Якщо так, то це найменше зло для нас, просто львівська «Батьківщина» отримала спонсора, який на благо партії буде потрошити лісників та інших екопорушників.

Другий дуже страшний. Системні призначення українофобів та «любітєлєй руского міра» в Львівській області – це цілеспрямовані дії ворогів України, які служать росії. Такі призначення деморалізують воїнів, волонтерів, простих українців. Важко пояснити, чому, коли герої віддають свої життя за Державу, та, в свою чергу, толерує призначення корупціонерів, зрадників і всякий інший мотлох.

До слова, сьогодні відбулася сесія Львівської обласної ради і велика кількість обранців у вишитих сорочках розігрували виставу більших патріотів і християн, «не помітивши» цього призначення. Традиційно мовчить і Львівська обласна військова адміністрація.

Чи в курсі головнокомандувач Зеленський, що робиться в Львівській області?

  • 0
  • 14569
Схожі публікації
Популярні