«Самбір перетворили на годівничку для корупціонерів», – Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Самбір перетворили на годівничку для корупціонерів», – Василь Курій
20 Березня, 19:05

«Самбір перетворили на годівничку для корупціонерів», – Василь Курій

Ніхто не робить висновків з гучних корупційних скандалів в Самборі. Фігуранти залишаються на посадах. Хоча вже роками активісти та журналісти висвітлюють схеми незаконного заволодіння бюджетними грошима.

Мільйонні суми прокачуються через комунальне підприємство міської ради «Об’єднане», з розмаху видно, що все це кришується в Львівській ОВА та правоохоронних органах.

По-іншому ніяк, бо як ще пояснити мільйонні та мільйонні договори на виконання робіт з підприємцями, які постійно фігурують в кримінальних та журналістських розслідуваннях, або новачками, які тиждень перед тим створюють фірми. Більше про це тут.

Колаж скріншотів із сайтів LMN та Наші Гроші.Львів

Тут тобі все що хоч: ремонти доріг, тротуарів, обрізки дерев, закупівля піску, берегоукріплення, ремонти дахів, будівель, а про сміття вже й годі говорити.

При перевірці будь-якої фінансової дії комунального підприємства, відразу проглядається махінація. Про це писали тут.

І таки прорвало — при будівництві берегоукріплення, на яке передбачалось понад 90 мільйонів, СКП з підрядником прямо на першому етапі з виділених 3,3 мільйонів вкрали 1,3 мільйона.

У результаті чергові кримінальні справи — оголошена підозра підряднику, той вже підписав угоду зі слідством і дає свідчення, а ось щодо замовника поки що питання пробують замнути.

Вся біда Самбора в тому, що комунальне підприємство очолює перший номер районного списку партії Слуга Народу, депутат районної ради, голова бюджетної комісії. І питання про його арешт схоже вирішує не прокурор, а політики.

Подання про оголошення підозри фігуранту кримінальної справи, депутату Євгену Квасу лежить на столі прокурора Львівської області Геннадія Демченка, рука підписати поки не піднімається, щось її тримає.

Сумно спостерігати, як відкрито та безкарно відмиваються бюджетні гроші у Львівській області, закликаю керівника області і першого номера Слуги Народу Максима Козицького на кінець позбутися цього сорому, а прокурора області Геннадія Демченка підписати підозру.

Звертаюсь і до міського голови Самбора, депутатів та жителів міста. Не бійтесь. Дійте рішуче. Ви не маєте права мовчки спостерігати, як хтось дозволяє розкрадати ваші гроші. Це ваша відповідальність — зробити так, щоб діти Героїв зростали в комфортному і зручному місті. Не дозвольте ресурси, які передбачені на це, нагло розтягнути по окремих кишенях.

  • 0
  • 4422
Схожі публікації
Популярні