Василь Курій: «Побиття директора школи – коментаторам з ЛОВА краще мовчати» – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Василь Курій: «Побиття директора школи – коментаторам з ЛОВА краще мовчати»
15 Вересня, 17:04

Василь Курій: «Побиття директора школи – коментаторам з ЛОВА краще мовчати»

Вже, мабуть, всі бачили відео, як директора школи на Львівщині б’ють батьки.

Три дні це відео гуляло фейсбуком і не було жодної реакції, після того, як журналісти LMN підсвітили події, обізвалися й у Львівській ОВА.

Керівник Департаменту освіти Олег Паска пояснив інцидент, вірніше вчергове довів – що в нього, як і в цілої адміністрації, немає позиції взагалі, просто скиглення, та перекидання відповідальності.

Що мене вразило?!

Паска пише: «Цей директор школи раніше працював заступником голови адміністрації часів януковича».
І тут мені аж дух заперло – яке ж то потрібно мати нице нутро, щоб таке видавати.

Тепер факти:

У 2020 році Паска сам особисто, своєю рукою, підписав наказ на призначення керівнички ліцею в Сокалі. Це була не заступниця часів януковича, а ціла голова адміністрації, яка сиділа в кабінеті до останнього і лише 19 лютого, коли гідних вбивали на Майдані, вона написала заяву, що виходить з партії регіонів і її викинули з кабінету.

У 2023 році в Хирівській громаді керівником освіти призначають запеклого антимайданівця, який за декілька днів до повномасштабної війни закликав не боронити нашу країну, насміхався з Бандери, Гузара, публічно схвалював отримання російських паспортів.

Від Олега Паски, як і від профільного заступника начальника ЛОВА Івана Собка не було зроблено жодних дій і вони не зверталися до служби якості освіти у Львівській області, а навпаки стали на захист зрадника.

Можу писати нескінченно і всі слова підкріпити фактами про те, як адміністрація, на сайті якої випадкові люди маніпулюють згадуючи партію регіонів, навпаки співпрацює з регіоналами та любітєлями руського міра. Люди, які після нападу ворога на Україну носили червоні зірочки та закликали до великого союзу, стали депутатами місцевих рад на Львівщині, заступники адміністрацій за януковича — заступниками адміністрацій за Зеленського, можна і про батон золотий згадати чи фарбованого еколога-даїшника, по якому ЛОВА набрала води в рот, але думаю достатньо.

Ось моє оціночне судження — керівником освіти на Львівщині, є безхребетне, нице, аморальне створіння, ватник, перебиранець, та пристосуванець, а ще до того всього схоже і корупціонер. Залишилося дочекатися, коли десяткам і десяткам кримінальних справ незаконного вимивання бюджетних коштів в освіті – дадуть хід.

Сумно, але вже як є, мусимо з тим жити, бо «криша» тримає того, хто вправно носить гроші, хоча, збанок носить воду – поки вухо не відірветься, а вічного вуха нема!

 

  • 0
  • 21407
Схожі публікації