«Брата згубили горілка і жінки»: пацієнта, який жив у львівській лікарні, забрала сестра | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Брата згубили горілка і жінки»: пацієнта, який жив у львівській лікарні, забрала сестра
12 Травня, 14:28

«Брата згубили горілка і жінки»: пацієнта, який жив у львівській лікарні, забрала сестра

Вчора 63-річний Микола Мельник, що понад вісім місяців провів у львівській міській лікарні швидкої медичної допомоги як «невідомий», нарешті зустрівся з рідними. Розшукати їх допомогли журналісти. Його забрала сестра Ніна з Хмельниччини, передає Zaxid.net.

Виявилося, що у нього троє дорослих дітей, дві сестри, племінниці. Але ніхто його особливо вдома не чекає.

«Діти відмовилися взяти батька, тож я забираю наразі брата до себе додому. Спершу треба виробити йому паспорт, оформити пенсію, а тоді будемо вирішувати, як бути далі. У Колі доволі велика родина, але допомогти йому особливо ніхто не хоче. Ми з ним рідні лише по матері, батьки у нас різні. Є ще старша сестра, яка рідна йому і по матері, і по батькові, але вона відмовилася його взяти», – розповіла сестра Ніна.

Коли дітям Миколи Мельника повідомили, що у львівській лікарні лежить їх батько, ніхто не поспішав до нього.

«Брата згубили горілка і жінки. Він, коли тверезий, добрий був, роботящий, умів гроші заробити. Тривалий час працював трактористом у колгоспі, стаж у нього є. А ось коли напивався, таке витворяв», – зазначає Ніна.

Микола Мельник був двічі офіційно одружений, але жінок мав багато. Постійно бив, принижував дружин. Зі старшим сином влаштовував бійки, хапався за ножа. Неодноразово судимий за різні злочини, серед яких є і важкі. Останнє покарання відбував у Львові. Рідні думали, що він в колонії помер. Коли з’ясувалося, що він перебуває в лікарні, вони розгубилися. Ніхто не хоче ним опікуватися. Діти готові у суді офіційно відмовитися від батька.

«Хотіли його десь прилаштувати. Та у державних закладах, куди ми зверталися, нам відмовили, бо у нього є діти. Тож вони мусять через суд відмовитися від батька. І на які гроші його утримуватимуть? Треба спершу виробити йому пенсію як інваліду чи за віком. А у приватних закладах за місяць перебування треба платити 8-10 тисяч гривень. Такі гроші ніхто за нього платити не буде», – додає сестра.

Наразі житиме у сестри на Хмельниччині. У неї приватний будинок, чоловік не проти.

Нагадаємо, вісім місяців у Львівській міській лікарні швидкої допомоги мешкав пацієнт після інсульту. Чоловікові на вигляд 60 років, доглянутий.  Але після перенесеної недуги він втратив пам’ять, не може розмовляти та писати. Коли його привезли у лікарню, не мав при собі жодних документів. Лікарі не знали, як його звати та звідки він родом.

Фото: ТСН

Відео