Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Частину Львівського палацу мистецтв віддали власникам стриптиз-клубів
13 Лютого, 12:27

Частину Львівського палацу мистецтв віддали власникам стриптиз-клубів

Власники кількох нічних клубів і стрип-барів у Львові отримали в оренду понад 420 м2 Львівського палацу мистецтв. Конкурсна комісія Львівської облради, яка є формальним власником Палацу, віддала його частину в оренду компанії ТзОВ «Львівські події», створеній менше трьох місяців тому – відмовивши при цьому двом іншим компаніям, які пропонували значно вигідніші умови, пише Zaxid.net.

Передбачене законом оголошення про намір здати комунальне майно в оренду опублікували не у системі Prozorro, де його б побачили усі зацікавлені, а у маловідомому тижневику «За вільну Україну плюс», який останніми роками виходить лише при потребі оприлюднити схожі таємні «оголошення».

У газетному оголошенні було вказано, що під оренду на 2 роки і 11 місяців пропонувалось 423,2 м2 нерухомого майна «Львівського палацу мистецтв». Йдеться про відкритий майданчик перед головним входом, обмежений колонами.

28 січня у Львівській облраді засідала конкурсна комісія, яка і визначила орендаря. Журналістам вдалося отримати протокол засідання цієї комісії, яке очолював начальник відділу оренди управління майном спільної власності Львівської облради Андрій Денис.

Судячи з цього протоколу, на конкурс з оренди майданчика Палацу мистецтв подались лише три компанії з дуже різними пропозиціями оплати:

ТзОВ «Львівські події» –18 000 грн/міс.

ТзОВ «Регно Італія УА» – 55 000 грн/міс.

ТзОВ «Будкомінвестиція» – 120 000 грн/міс.

В результаті переможцем конкурсу визнали компанію з найнижчою пропозицією –ТзОВ «Львівські події», зареєстровану лише 15 листопада 2019 року. За даними YouControl, ТзОВ «Львівські події» належить львів’янам Зіновію Заранському та Павлу Шерстюку, які володіють нічними клубами Malevich, Rafinad People та стрип-клубом White Rabbit у Львові.

На цю подію вже відреагував отець Юрій Бойко. Священник звернувся у відеозверненні до представників місцевої влади з попереджувальною метою.

“Мене, як богослова, сумління спонукає звернутися до Львівської обласної ради через її голову Олександра Ганущина з проханням, якщо ця інформація відповідає дійсності, зробити всі можливі кроки, щоби недопустити створення наступного аморального центру на базі Львівського палацу мистецтв. Львів є культурною, духовною, патріотичною столицею України, нам слід про це пам’ятати і цю ідею формувати. Надіюся, що в нашій області є багато мудрих людей, які не будуть мовчати на такі речі”, – сказав Юрій Бойко.

Нагадаємо, раніше отець Юрій Бойко виступив проти діяльності стрип-клубу на площі Ринок, навпроти будівлі Львівської міськради.

  • 0
  • 2019
Схожі новини