Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чудо на Святого Миколая: дружину львівського священника від’єднали від ШВЛ
19 Грудня, 13:08

Чудо на Святого Миколая: дружину львівського священника від’єднали від ШВЛ

37-річну дружину львівського священника Катерину Терлецьку, яка два тижні була під ШВЛ, сьогодні  уже від’єднали від апарату. Жінці забрали трехоостому та дали дихати через кисневу маску. Рідні вірять, що  трапилось справжнє чудо і тепер матір 6 дітей скоро одужає, – про це отець Петро Терлецький повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Повертаючись із відвідин у реанімації дорогого Ігоря Скочиляса, бачу пропущений дзвінок від лікуючої лікарки Катрусі. Негайно відзвонюю і чую тихе: «То я! Так, вже можу говорити». Катрусі забрали трахеостому, відключили від ШВЛ-а, дихає на масці апарата Боброва, тримаючи добру сатурацію!, – пише священник. – Неймовірний світлий дар після пережитої кризи тотального запалення легень ковідом. До одужання ще йти і боротись, але кращого подарунка на свято Миколая годі чекати».

terl-3

Нагадаємо, 37-річна Катерина Терлецька інфікувалася коронавірусом  ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. Жінку оперативно доправили до лікарні та провели кесарів розтин, на світ народилася недоношена дівчинка, яку назвали Даринкою. Дитину помістили до інкубатора. Сама ж породілля перебувала у важкому стані. Мала 90% ураження легенів.

11 грудня, отець Петро вже повідомляв одну чудову новину. В цей день його дружина зуміла вийти із критичного стану. Та написала самостійно рідним записку: «Я вас люблю і витримаю все».

Новонароджена дочка Катерини Даринка ще на ізоляції, останній тест на  Covid у неї  позитивний. Проте лікарі тішать – дитина почала самостійно дихати.

Фото: Твоє місто

 

Схожі новини