«Домовленостей про об’єднання на парламентських виборах у «Самопомочі» немає ні з ким», – Андрій Садовий | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Домовленостей про об’єднання на парламентських виборах у «Самопомочі» немає ні з ким», – Андрій Садовий
10 Травня, 10:02

«Домовленостей про об’єднання на парламентських виборах у «Самопомочі» немає ні з ким», – Андрій Садовий

Партія «Самопоміч» не планує з кимось об’єднуватися, на парламентські вибори піде самостійно. У новому списку партії буде 70% нових облич, заявив лідер політсили, міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі програми «Мокрик По Живому» на «Громадському телебаченні».

«Думаю, що будемо йти самостійно і залучати активних людей, які мають великий досвід, які є експертами, — сказав Садовий. – Домовленостей про об’єднання на парламентських виборах у «Самопомочі» немає ні з ким».

Андрій Садовий наголосив, що з лідером «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком  жодного разу не говорив про таке об’єднання.

Нагадаємо, що напередодні народні депутати Вікторія Войціцька, Олександр Данченко, Іван Мірошніченко, Олена Сотник та Олександр Опанасенко вирішили вийти з партії “Об’єднання “Самопоміч”. Вікторія Войціцька у Facebook написала, що більшість членів фракції “Самопоміч” протягом року багато разів зустрічалися з керівництвом партії щодо проблемних питань, але безрезультатно.

Також в ефірі цієї ж програми Андрій Садовий заявив, що депутати з його фракції підтримують призначення інавгурації обраного президента Володимира Зеленського на 19 травня.

“Якщо Зеленський хоче приступити до своєї роботи 17, 19 травня – welcome, іди і роби. Чим скоріше, тим краще. Тому що він має сьогодні великий рівень довіри, якщо його почне спалювати для проведення реформ – молодець, тоді буде успіх”, – зазначив Садовий.

Зеленський завдяки великій підтримці населення може “примусити” депутатів проголосувати за зняття недоторканності та зміну виборчого кодексу, щоб наступні парламентські вибори проходили за пропорційною системою з відкритими списками, каже лідер «Самопомочі».

“Якщо Рада не підтримає цього, її треба розігнати”, – вважає Садовий.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео