Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дороги, стадіони, школи та лікарні: в Україні стартувала програма «Велике будівництво»
08 Лютого, 17:24

Дороги, стадіони, школи та лікарні: в Україні стартувала програма «Велике будівництво»

1 березня в Україні стартує програма президента «Велике будівництво». За своєчасний її старт в кожному регіоні відповідають голови облдержадміністрацій. Про це повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з ними.

«Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. З боку Уряду забезпечимо регіони всім необхідним, щоб будівництво почалось вчасно», — сказав Олексій Гончарук.

До 14 лютого всі області мають узгодити з Мінрегіоном перелік об’єктів, які планують збудувати чи відремонтувати протягом року. Основним джерелом їх фінансування буде Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР).

Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. В пріоритеті — дороги до опорних шкіл та лікарень.

«До наступного тижня у кожного керівника ОДА має бути конкретний план області з переліком всіх об’єктів та доріг до них. Ці плани кожен голова облдержадміністрації презентує наступного тижня в Києві на Уряді», – наголосив Гончарук.

Нагадаємо, для Львівщини у 2020 році передбачено 360 млн грн з ДФРР. Як писала LMN, обласна комісія з розподілу цих коштів сформувала перелік об’єктів так, що найбільше грошей уже шостий рік поспіль можуть отримати Пустомитівський, Городоцький, Мостиський та Самбірський райони. Як відомо, це виборчі округи братів Дубневичів. Ймовірно, деякі райони в результаті не отримають нічого.

Нагадаємо, з цього приводу дуже обурилися жителі села Ролів Дрогобицького району. До переліку об’єктів, які будуть фінансуватися з ДФРР, не включили їхню школу. Її будують вже понад 20 років.

Фото: Урядовий портал

  • 0
  • 1294
Схожі новини