Дубневич і граната: кого боїться скандальний голова Солонківської громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дубневич і граната: кого боїться скандальний голова Солонківської громади
31 Січня, 10:42
logo-black

Дубневич і граната: кого боїться скандальний голова Солонківської громади

Богдан Дубневич на одній із сесій сільської ради заявив, що, начебто, хтось погрожує йому гранатою. Хто цей «хейтер» та як Богдан Васильович спілкується з колегами, у програмі «Помануфактуримо» розповідали в студії Надія Баволяк та  Ольга Назаревич, депутатки Солонківської сільської ради.

Богдан Дубневич є активним і пильним користувачем соцмереж. Колеги кажуть, що він не упускає жодного гнівного коментаря у свою сторону. Так сталося з коментарем депутатки, яка написала на особистій сторінці про бажання принести гранату на сесію сільської ради. Звісно, ніякої гранати у неї немає, а такий коментар стосувався випадку, який раніше трапився на Закарпатті.

«Чому на нашій сесії Дубневич вирішив згадати про гранату, не зрозумів ніхто, бо логіки не було ніякої. Але нікого не здивувало, бо то його звичайна поведінка, коли то внутрішнє так і рветься назовні. Незручні питання щодо нарахування премій сільського голови та працівників його обурили. Я попросила пояснити механізм та критерії нарахування, що вплинуло на таке суттєве зменшення його ж премії цього року. А у відповідь почула, чому я без гранати», – каже Ольга Назаревич.

Мова йшла про минулорічне нарахування премій сільському голові у розмірі 500%. Це рішення оприлюднили та воно викликало чимало запитань у мешканців громади. Згодом у селищній раді пояснили, що це одруківка і на сесії представили інші цифри – 300% від окладу щомісяця для голови. Цьогоріч у проекті рішення усі побачили преміювання у розмірі 10%.

Пані Ольга додає, що білборди вздовж дороги теж фінансували з місцевого бюджету. Тож замість виділення допомоги військовим чи на лікування мешканців громади, мінімум 300 тис грн вже витратили на білборди. Також щодо «форми від Дубневича» зараз відкрите кримінальне провадження. Йдеться про тендер на майже 42 млн грн, який відбувся минулого року, а завдані збитки, за версією слідства, перевищують 15 млн грн. Військова прокуратура вручила офіційну підозру у цій справі уже звільненому 28-річному юристу сільради Петру Чоботу, який відповідав за цю закупівлю. Втім, голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич заперечує будь-які порушення на тендері

«Незручні питання дратують голову і він одразу змінює риторику. Дозволяє собі недоречні жарти чи коментарі. Байдуже, чи він розмовляє з чоловіком чи з жінкою. Інші ж депутати-чоловіки просто відмовчуються. Якби ж вони ішли в депутати за покликанням, але, на жаль… Пан Дубневич вміло сформував більшість – 22 депутати. І їх, вочевидь, все влаштовує. А про манеру спілкування Богдана Васильовича можна зробити висновки з ефірів на його сторінці у фейсбук. Особисто я їх не дивлюся, надто себе люблю, щоб так мучити свій мозок», – розповіла Надія Баволяк

До ефіру також долучилася і депутатка Верховної Ради України Галина Васильченко, яка розповіла, що такі висловлювання Богдана Дубневича її не дивують. Пані Галина пояснила, що це не лише неприпустима поведінка, а ще й порушення статей законодавства.

«Вважаю, що такі висловлювання і риторика взагалі є неприпустимими. Скажу більше, вони суперечать законодавчим актам щодо етики норм поведінки спілкування чиновників, публічних осіб, уповноважених на виконання тих чи інших функцій держави чи органів місцевого самоврядування. Раджу обов’язково винести це питання на розгляд комісії з питань етики, зрозуміло, що це може бути не надто об’єктивною, але потрібно надати розголос такій поведінці. Варто і проконсультуватися з юристом, щоб написати відповідні звернення у інстанції», – каже Галина Васильченко.

Додамо, що син голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, 28-річний Павло Дубневич, виїхав із України 24 лютого і досі не повернувся. А сам пан Богдан запевняє, що з сином не спілкується.

Залишаємо тут посилання на ефір програми «Помануфактуримо», де зібрані цікаві факти та «перли» Богдана Дубневича.

 

User Image
Олена Лук'янчук
Відео