Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ганущин проти звільнення Микичак
27 Листопада, 09:12

Ганущин проти звільнення Микичак

Голова Львівської обласної ради вважає, що лікарні Львова почали чубитись за пацієнтів, а начальниця департаменту охорони здоров’я не заслуговує на звільнення. Про це він заявив під час щорічного звіту, пише “Діло”.

За логікою Олександра Ганущина, коли депутати кількох фракцій ставлять на сесії ЛОР питання про звільнення начальника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак, це може означати лише одне: йде боротьба за пацієнтів. На його погляд, це нормальний процес періоду реформування медичної галузі. А сама Ірина Микичак, за словами Ганущина, “нічого такого не зробила, щоб заслужити ці випади”.

Нагадаємо, департамент під керівництвом Ірини Микичак розробив проект реорганізації кількох медичних закладів, зокрема «Охматдиту». Це викликало обурення працівників цього закладу та пацієнтів, адже люди розуміли, що чиновники мають на меті ліквідувати лікарню. Наприкінці жовтня медики зібралися під стінами Львівської облради на пікет.

На початку листопада під час внутрішньої наради очільник Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський рекомендував керівниці департаменту охорони здоров’я Львівщини Ірині Микичак написати заяву на звільнення. Мальський висловив незадоволення її роботою.

Схожі новини