Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Яйця вже не по 17 гривень: Міноборони змінило ціни на продукти для армії
01 Березня, 11:57

Яйця вже не по 17 гривень: Міноборони змінило ціни на продукти для армії

Міністерство оборони України опублікувано оновлені договори по закупівлю продуктів для армії. Відтак, послуга із забезпечення харчування складатиме від 137 до 144 гривень. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони.

Вартість окремих товарів та договорів суттєво знизили до ринкових цін через зменшення терміну дії контрактів. Зазначається, що ціни на продукти, які закуповує постачальник, також враховують логістику.

«Міноборони закуповує не продукти зі списку, а послугу з організації харчування військової частини, яка, окрім самих продуктів, включає в себе: приймання, зберігання, переміщення, освіження запасів продовольства, видача продуктів харчування, їх облік, приготування страв у стаціонарних та польових умовах, забезпечення технічних засобів приготування їжі паливом, підтримання обʼєктів продовольчої служби (їдалень, складів), обладнання та майна в належному стані та їх технічне обслуговування, відшкодування комунальних витрат та інші заходи, згідно з заявками командирів військових частин у визначених в заявках місцях», – зазначили у пресслужбі.

Відтак, ціна яєць становитиме 8-9 грн (в залежності від сорту), а куряче стегно замість 120 грн  купуватимуть від 90,96 до 108 грн за кілограм.

Крім того, за дорученням Прем’єр-міністра України, створено Міжвідомчу робочу групу під головуванням першого віцепрем’єра України Юлії Свириденко з вивчення нових підходів до закупівлі Міністерством оборони продуктів харчування з використанням електронної системи закупівель.

Нагадаємо, наприкінці січня, журналісти дізнались, що Міністерство оборони купує продукти харчування для військових за значно дорожчими цінами. Згодом, через цей скандал Директора департаменту закупівель Міністерства оборони Богдана Хмельницького, який фігурував у скандалі щодо продуктових закупівель, звільнили з посади.

Схожі новини