Якщо купуєте «Леокарт» – зберігайте чек: роз’яснення посадовця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Якщо купуєте «Леокарт» – зберігайте чек: роз’яснення посадовця
10 Грудня, 17:23
logo-black

Якщо купуєте «Леокарт» – зберігайте чек: роз’яснення посадовця

Купуючи карту «Леокарт» для безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Львова варто зберегти чек, адже він допоможе відновити картку в майбутньому. Про це в ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса» розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської мерії Олег Забарило.

За його словами, якщо людина загубила «Леокарт», то лише наявність чеку допоможе їй відновити картку.

«При продажі загальної транспортної картки є можливість отримати чек і його варто все ж таки зберігати. В разі якщо ви доведете приналежність вам цієї картки, то відповідно ви маєте можливість замінити в «Львівавтодорі» цю картку з наявним балансом коштів на ній», – пояснив Олег Забарило.

Також він повідомив, що після 11 грудня, коли в громадському транспорті Львова змінюється тарифікація і вводиться можливість безготівкової оплати за допомогою «Леокарт», абонементи для електротранспорту діятимуть, але їх вартість переглянуть. Щодо абонементів для інших видів транспорту, то їх планують ввести наступного року. Так само як можливість безкоштовної пересадки впродовж 40 хвилин.

Щодо додатку «Леокарт», то його планують запустити на третьому етапі впровадження е-квитка, а, отже, вочевидь, ще нескоро. За словами Олена Забарила, наразі підрядник, компанія SoftServe, допрацьовує функціонал додатку.

Нагадаємо, з 11 грудня у Львові починають діяти нові єдині тарифи на проїзд у всіх видах громадського транспорту. Згідно з рішенням виконкому ЛМР, тариф на проїзд в автобусах, трамваях і тролейбусах становитиме:

  • За умови оплати «ЛеоКарт» – 13 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати банківською карткою – 15 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Вартість перевезення багажу дорівнюватиме вартості квитка на проїзд відповідно до умов оплати. Для студентів вартість квитка за «ЛеоКарт» становитиме 6,5 грн. Штраф за безквитковий проїзд для всіх категорій становитиме 300 грн.

 

User Image
Юлія Аронова
Відео