Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Купуй Галицьке”: у базі нового сайту вже понад сотня брендів
28 Квітня, 12:01
logo-black

“Купуй Галицьке”: у базі нового сайту вже понад сотня брендів

Софія Мінджоса

Учора ввечері, 27 квітня, ініціатива “Купуй Галицьке” запустила власний сайт-каталог. Тепер там можна знайти інформацію про виробників та товари Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

“Сайт складається із двох блоків – “Галицькі бренди” та “Файні точки”. Каталог заповнений понад сотнею різних брендів. Крім того, на карті вже є 40 точок продажів. Зареєструватись на сайті може будь-хто. У Галичині в кожному населеному пункті є люди, які щось виготовляють – чи то сир, чи мило. Кожен з них може розмістити інформацію про свій товар. У нас немає жодних обмежень”, – каже LMN Андрій Савенко, один з ініціаторів руху “Купуй Галицьке”.

За словами чоловіка, сайт створили для того, щоб малий бізнес мав змогу безкоштовно просувати свої товари. Така ініціатива є особливо важливою в умовах карантину.

“Влада підтримує великий бізнес – гіпермаркети, торгові центри. Ми хочемо популяризувати дрібних підприємців. Не кожен може дозволити собі рекламу. Ми ж пропонуємо її абсолютно безкоштовно”, – говорить Андрій Савенко.

Портал працює у режимі “Бета-тестування”, тож ініціатори чекають на коментарі, відгуки та побажання.

Нагадаємо, Фейсбук-спільнота «Купуй Галицьке» запрацювала наприкінці березня. Її безкоштовно можуть використовувати  дрібні підприємці з Івано-Франківщини, Тернопільщини та Львівщини для реклами своїх товарів та послуг. Головна умова ініціативи – товари, про які надають інформацію, повинні бути виготовлені в Галичині. Послуги, відповідно, також мають надаватися на теренах трьох галицьких областей.

Фото: Фейсбук/Купуй Галицьке

Схожі новини