Віталій Андрейко: “Завжди мріяв звести красиве та зручне житло, щоб дати містові нове життя” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
27 Червня, 17:01
logo-black

Віталій Андрейко: “Завжди мріяв звести красиве та зручне житло, щоб дати містові нове життя”

Наталка Цюпак

Віталій Андрейко – підприємець-забудовник із Новояворівська. Вже другу каденцію представляє інтереси громади у Яворівській районній раді.  Як депутат реалізував добрий десяток місцевих ініціатив і зараз балотується до Верховної Ради.

Чим ви займалися до створення власного бізнесу?

За фахом я економіст-математик, закінчив університет імені Івана Франка. Два роки працював у відділенні державного казначейства.  З 2002 року як економіст обслуговував фізичних осіб у відділенні “ПриватБанку” в Новояворівську. Там “виріс” до керівника “куща”, який налічував чотири відділення. У 2009 році наше відділення навіть визнали найкращим у країні. 

Як вам вдавалося керувати такою великою структурою?

– Я понад 10 років працював на керівних посадах. Знаю, що найефективніше управління – це коли керівник є лідером у команді, власним прикладом заохочує підлеглих, створює сприятливі умови для вирішення командних завдань.

Кропіткою щоденною працею, увагою до кожного клієнта моя команда досягла довіру людей. Згодом довіра стала також підмурівком для нашого бізнесу у галузі будівництва. Я дуже дорожу репутацією чесної й відповідальної людини.

У 2014 році разом з колегами ви почали будівництво житлового кварталу “Приозерний”. Чому обрали саме будівельний бізнес?

– Новояворівськ було містом сірчаного комбінату, з сірими будинками-коробками. Я завжди мріяв звести красиве, комфортне та зручне житло, щоб дати містові нове життя.  І разом з колегами ми почали втілювати цю мрію – зводити красиве і зручне житло, з якісних матеріалів. Самі ж у ньому оселилися серед перших, щоб показати приклад. Для зведення нашого кварталу ми перші в районі придбали ділянку під будівництво житла за ринковою ціною на відкритому аукціоні. Таким чином хотіли показати, що з нами справді варто мати справу. 

Звідки взяли гроші для реалізації цього проекту?

– Стартовий капітал – власні заощадження та кредит. Потім додалися внески людей, які довірилися і купили ще незбудоване житло.

Ви маєте політичний досвід, бо вже другу каденцію є депутатом Яворівської районної ради. Зараз вирішили йти до Верховної Ради. Чим зумовлено таке рішення?

– Ми живемо зараз у дуже турбулентні часи, де найбільшими загрозами є наш східний сусід і небезпека реваншу проросійських сил. І ми зможемо від них захиститися, якщо матимемо сильну економіку, армію, єдину державну мову та культуру. Над цим мають працювати реально нові проукраїнські політики.

Якою ви бачите Україну, скажімо, за 10 років?

– Люди ходять усміхнені, задоволені життям, а держава працює на благо громадянина.

  • 0
  • 2244
Схожі інтерв'ю