Курортне селище на Львівщині перетворили на полігон побутових відходів: поліція взялася за справу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Курортне селище на Львівщині перетворили на полігон побутових відходів: поліція взялася за справу
05 Жовтня, 18:45

Курортне селище на Львівщині перетворили на полігон побутових відходів: поліція взялася за справу

Правоохоронці викрили керівників комунального підприємства у забрудненні земель курортного селища Славське. Сума завданих збитків становить майже 2,5 мільйони гривень. Про це повідомили у поліції Львівської області.

«Директори комунального підприємства упродовж чотирьох років незаконно захоронювали сміття на Славському полігоні твердих побутових відходів, всупереч забороні його використання», — йдеться у повідомленні.

Так, у 2018 році між Славським комунальним підприємством та компанією-підрядником було укладено фіктивний договір про надання послуг з вивезення побутових відходів. Згідно з умовами цього договору, підрядники нібито повинні були вивозити сміття на чинний Стрийський полігон твердих побутових відходів, проте, насправді комунальники своєю технікою вивозили його для захоронення на закритий Славський полігон твердих побутових відходів. При цьому між замовником та підрядником проводились формальні підписання актів приймання-виконання робіт.

Таким чином директори комунального підприємства допустили забруднення суміжних з полігоном земельних ділянок та території прибережної захисної смуги річки Опір. Сума завданих збитків становить майже 2,5 мільйони гривень.

Слідчі повідомили зловмисникам про підозру. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Відео