Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські ліцеїсти, які потерпали від булінгу, повернулися на навчання
08 Березня, 11:25

Львівські ліцеїсти, які потерпали від булінгу, повернулися на навчання

Вчора учні 6-го класу ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса, які потерпали від однокласника, повернулися до навчання, повідомляє Tvoemisto.tv.

«Діти на навчанні. З батьками домовилися встановити камери спостереження. Поки що використовували портативний варіант, який не зовсім зручний в записі. Стараємось налагодити відносини між учнями та батьками», — говорить директор навчального закладу Михайло Заремба.

Нагадаємо, що минулого тижня учні 6-го класу та їхні батьки скаржилися на однокласника, який перейшов до них торік. Хлопця звинувачували у лайці, побитті інших дітей та в зневазі до вчителів. Натомість батьки шестикласника казали, що це реакція їхнього сина на постійні знущання від однокласників, на які вчителі заплющували очі протягом року.

Минулої п’ятниці батьки учнів 6-го класу написали звернення про те, щоб перевести дітей на дистанційне навчання. Керівниця відділу освіти Галицького та Франківського районів Леся Васюта відмовила у такій формі. Мовляв, оформлення на дистанційну форму навчання є тривалою процедурою і потребує певних підстав.

Наразі справою займаються правоохоронці, а батьки учнів 6-го класу домовились встановити у кабінеті відеоспостереження.

Фото: ілюстративне

Схожі новини