Львівській апеляційний суд залишив вирок без змін для вбивці 19-річної львівської студентки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівській апеляційний суд залишив вирок без змін для вбивці 19-річної львівської студентки
25 Вересня, 17:29

Львівській апеляційний суд залишив вирок без змін для вбивці 19-річної львівської студентки

Львівський апеляційний суд залишив вирок без змін для Нестора Литвинчука, який вбив 19-річну львівську студентку Дарью Косенок. Відтак, на нього чекає довічне позбавлення волі.

Про це пише видання «Zaxid.net» із коментарем адвоката Ігора Акера, який представляв у суді та прокуратурі Львівщини постраждалого батька дівчини.

Так, 20 вересня, Львівський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисників 22-річного Нестора Литвинчука та залишив у силі вирок Личаківського районного суду Львова, яким вбивцю дівчини засудили до довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, у березні 2021 року сталось жорстоке вбивство 19-річної студентки Львівського національного університету Дарьї Косенок. Її знайшли мертвою, зокрема із численними ножовими пораненнями в груди, зокрема, у серце та легені. Наступного дня після вбивства, правоохоронці затримали її хлопця – Нестора Литвинчука у Східниці.

У червні цього року Личаківський районний суд Львова виніс вирок 22-річному Нестору Литвинчуку, який вбив 19-річну львівську студентку Дарью Косенок. Тоді йому присудили довічне позбавлення волі.

Тоді обвинувачений визнав свою вину та намагався переконати суд, що він щиро розкаявся у вчиненому (однак, під час розслідування він свою вину не визнавав). Крім того підсудний та його захисники просили перекваліфікувати статтю обвинувачення, щоб пом’якшити покарання. Вони наполягали, що завдані дівчині 27 ножових поранень не є свідченням особливої жорстокості.

Відео