Львівську Оперу знову відвідає відома канадська диригентка Кері-Лінн Вілсон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівську Оперу знову відвідає відома канадська диригентка Кері-Лінн Вілсон
10 Грудня, 15:00

Львівську Оперу знову відвідає відома канадська диригентка Кері-Лінн Вілсон

Наступної суботи, 16 грудня, у Львівській національній опері можна буде почути Дев’яту симфонію Л. ван Бетховена та симфонічну композицію “Nova. Присвята мужності України” сучасної композиторки Вікторії Польової. Виконають їх солісти, хор та оркестр театру, а диригуватиме відома канадської диригентки українського походження Кері-Лінн Вілсон. Про це повідомили в театрі.

«Це вже другий візит знаної диригентки до Львівської національної опери у знак вияву солідарності та підтримки українських митців. У лютому цього року Кері-Лінн Вілсон диригувала концерт-присвяту першій річниці повномасштабної війни “Пам`яті нескорених”, в рамках якого прозвучав реквієм Дж. Верді та “Буча. Lacrimosa” Вікторії Польової», – йдеться в повідомленні.

За словами Кері-Лінн Вілсон, концерт 16 грудня має стати “символом моральної підтримки нації, що перебуває у стані війні”.

Початок о 17:00. Придбати квитки можна у касах театру або за посиланням: https://cutt.ly/BwArpWQU

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю Кері-Лінн Вілсон розповіла, чому активно підтримує українських музикантів  і чому для неї так важливо приїжджати в Україну під час війни.

Відео