Львівську вчительку, яку звинуватили у смерті школяра, звільнили від кримінальної відповідальності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівську вчительку, яку звинуватили у смерті школяра, звільнили від кримінальної відповідальності
26 Травня, 15:55

Львівську вчительку, яку звинуватили у смерті школяра, звільнили від кримінальної відповідальності

Вчительку львівської середньої школи №82 Людмилу Гребень, яку два роки тому звинуватили у смерті шестикласника Артема Прадєда-Янчака, який загинув на водоспаді Кам’янка під час екскурсії, звільнили від кримінальної відповідальності.

Про це пише «Zaxid.net».

Зокрема, 16 травня Сколівський районний суд задовольнив клопотання трудового колективу школу і передав вчительку їм на поруки.

В оприлюдненій ухвалі суду зазначається, що Людмилу Гребень було офіційно визнано обвинуваченою у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього, що спричинило його смерть. Їй загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років.

Однак, трудовий колектив львівської  школи, у якій працювала Людмила Гребень, подав клопотання до суду про взяття на поруки обвинуваченої. Суддя Сколівського районного суду Вікторія Курницька клопотання задовольнила і звільнила Людмилу Гребень від кримінальної відповідальності, а саме провадження закрила.

Нагадаємо, Людмила Гребень працює вчителькою музики. Вона також була класною керівницею 6-В класу, де вчився загиблий учень – 12-річний Артем.

Хлопець загинув 2 червня під час шкільної екскурсії на водоспад Кам’янка у національногому природному парку «Сколівські Бескиди». Намагаючись зробити селфі, Артем Прадєд-Янчак послизнувся на камінні і впав у водоспад. При цьому він зачепився ногою за коріння і захлинувся водою.

Загалом групу з 44 школярів львівської школи №82 супроводжували п’ятеро дорослих – троє вчителів і двоє батьків. Після загибелі хлопчика класну керівницю госпіталізували з серцевим нападом.

Відео