Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівський суд відпустив сутенерів
01 Листопада, 09:59

Львівський суд відпустив сутенерів

Галицький районний суд Львова звільнив від відбування покарання чотирьох сутенерів, йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, що 36-річний чоловік створив стійку організовану групу, до якої увійшли 22-річна яворівчанка, 26-річний чоловік з Великих Мостів та ще одна особа, матеріали щодо якої виділили у окреме провадження.

«Четверо людей – троє чоловіків та одна жінка – у червні-листопаді торік організували у Львові бордель. Зняли приміщення, де тимчасово поселили повій, які там же й надавали інтимні послуги, або виїжджали до клієнта. За свої послуги жінки брали від 1200 до 1600 гривень за одну годину. Вказані кошти розподілялись наступним чином: половину суми отримувала повія, решта ділили між собою учасники групи. Крім того, один з співорганізаторів додатково отримував гроші за роботу «таксиста», – йдеться у матеріалах справи.

Суд врахував, що у троє учасників цієї групи виховують малолітніх дітей. Зокрема, у жінки – 5-річна дитина та немовля, яке народилося цього року.

Спочатку суд засудив трьох сутенерів до 5 років позбавлення волі, одного – до 3-х. Але одразу звільнив їх від покарання із випробувальним терміном.

Фото: ілюстративне

Схожі новини