На благодійному концерті у Добромилі зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На благодійному концерті у Добромилі зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ
29 Травня, 14:53
logo-black

На благодійному концерті у Добромилі зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ

Вчора, 28 травня, у Добромилі відбувся благодійний концерт. Метою цього заходу було зібрати кошти на авто та лазню на колесах для наших захисників.

Як дізналась Львівська мануфактура новин, за організацію цього заходу взялись волонтери Тарас Богуш та Дмитро Гоян.

Як повідомив пан Тарас, концерт проводили спільно волонтери із 4-ох організацій, зокрема: «Галицькі батяри», ГО «Волонтерів та ветеранів АТО», Асоціація українців в Італії, а також БФ «Ми непереможні».

«Місцева влада допомогла нам зі сценою, а на звук та техніку ми виділили власні кошти. Окрім того, волонтери із Асоціації українців в Італії, «Волонтерів та ветеранів АТО» та БФ «Ми непереможні» готували різні смаколики для кухні, а також продавали сувеніри», – розповів волонтер.

Захід відбувався на добромильському стадіоні «Лафорт Арена», оскільки в центрі міста наразі проводяться ремонтні роботи дороги.

За словами пана Тараса, більшість артистів, які взяли участь в концерті, погодились виступити на благодійних засадах. До слова, учасниками заходу були Наталка Карпа, Ігор Богдан, Олег Кульчицький, Мавка, гурт «Галичани», Ростислав Кушина та інші.

«Я дружу з Ігором Богданом. Ми часто з ним спілкувались, він допомагав коштами для ЗСУ. Він, власне, й сам запропонував мені дати концерт у Добромилі. Також нещодавно на одній з зустрічей я познайомився з Олегом Кульчицьким, який також погодився долучитись на благодійній основі. А Наталка Карпа є нашою землячкою, відтак вона теж погодилась на благодійних засадах взяти участь», – зазначив організатор.

Відвідувачів на захід завітало чимало. Окрім самого концерту, для дітей-сиріт із місцевого інтернату організували також безкоштовні атракціони.

«Особисто я дуже радий, що наші діти-сироти з місцевого інтернату також мали змогу трохи розважитись»,  – ділиться пан Тарас.

На початку заходу відвідувачів привітали діти із Добромильської школи мистецтв, після чого відбулось вручення подяк тим, хто активно долучається до допомоги ЗСУ. А далі для гостей виступали запрошені виконавці, тоді як волонтери частували відвідувачів смачними стравами на польовій кухні. Загалом концерт тривав близько чотирьох годин.

Впродовж заходу вдалось зібрати 77 тисяч гривень, 500 канадських доларів та 50 євро. Однак пан Тарас каже, що ця сума ще не є остаточною, оскільки йому передали ще не всі кошти.

Половину зібраної суми організатори заходу спрямують на авто для бійців зі 103-ї бригади 202-го батальйону. Інша частина піде на баню на колесах для захисників із 67-ї бригади.

Вікторія Михаць

Відео