Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині на мультипредметний тест зареєструвались близько 11 тисяч випускників
26 Травня, 13:34

На Львівщині на мультипредметний тест зареєструвались близько 11 тисяч випускників

Станом на сьогодні, 26 травня, на Львівщині участь у мультипредметному тесті підтвердили майже 11 тисяч осіб. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Львівської ОВА.

«Підтвердити свою участь абітурієнт може ще до 7 червня включно. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті Українського центру оцінювання освіти. Ті випускники, які вчасно не підтверджують участь, на жаль, не беруть участь в основній секції тестування», – керівник відділу освіти та науки ЛОВА Олег Паска.

Абітурієнти, які проходять тестування, мають остаточно визначитися, я кому місті/країні вони будуть проходити тестування. Для цього з 21 червня по 7 липня на інформаційній сторінці у спеціальному їм потрібно вказати назву населеного пункту.

Лише після проходження двох етапів підтвердження участі у НМТ, для учасника з’явиться функція завантаження вкладок «Місце проведення» запрошення на перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту.

Проведення національного мультитестування в Україні розпочнеться 18 липня. На Львівщині тимчасові екзаменаційні центри розташовуватимуться у 13 містах. Учні, які перебувають в інших країнах, проходять тестування за кордоном.

На виконання мультитесту з трьох предметів виділять 120 хвилин. За кожен предмет виставлять певну кількість балів. Максимально абітурієнт може отримати по 30 балів з української мови та історії України, 35 балів – з математики.

Нагадаємо, НМТ абітурієнти складатимуть онлайн, але у визначених центрах тестування.

Схожі новини