Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці 11 сіл Старосамбірщини готові перекривати трасу Львів-Ужгород
17 Серпня, 09:19
logo-black

Мешканці 11 сіл Старосамбірщини готові перекривати трасу Львів-Ужгород

Тетяна Пасічник

Мешканці сіл Мшанець та Стрілки, що на Старосамбірщині, готові перекривати трасу Львів-Ужгород. Кажуть, це єдиний спосіб, аби негайно почали ремонтувати дорогу, яка сполучає їх села.

LMN неодноразово писала про дорогу Мшанець-Стрілки. Щоб влада звернула увагу, місцевий священник Роман Гром зняв два кліпи, на яких детально видно стан дороги. Нове відео можна переглянути тут.

Мешканці неодноразово писали звернення та скарги. Однак все безрезультатно.

«Скарги та звернення ми подаємо постійно. У відповідь – тільки відписки, на кшталт: “Ми скерували ваше звернення туди-то” тощо. Навіть зверталися до народного депутата Андрія Лопушанського з підписами, а депутатський корпус Старосамбірської районної ради – до “Укравтодору”. Це обурює жителів. Багато з них налаштовані радикально. Вони готові ставати та перекривати трасу. Я теж зупинятися точно не буду», – розповів отець у коментарі tvoe.misto.

Отець каже, серед людей були пропозиції перекривати саме проблемну частину дороги.

“Звісно, є й такі настрої, але перекривати дорогу Мшанець – Стрілки немає сенсу, адже машини туди їздять рідко. Тому і говоримо, якщо перекривати – то трасу”, – додає LMN отець Роман.

Цьогоріч громаді обіцяли два мільйони на ремонт, але і їх немає.

«Ні два, ні три, ні п’ять мільйонів не вирішать проблеми всього відрізку. Я цікавився цим питанням. Наскільки відомо, тільки 2-2,5 мільйонів гривень треба на ремонт одного кілометра. А в нашому випадку – 15. Ми розуміємо, що не все зразу. Але завжди можна знайти вихід. Наприклад, за рік –  5 кілометрів дороги. Інакше це виглядає як знущання над людьми», – розповідає отець.

Аби відремонтувати всю протяжність дороги, за умови одного шару асфальтобетонного покриття, необхідно близько 60 млн грн.

 

Фото: скріншот з відео.

Схожі новини