На Жовківщині попрощались із загиблим Героєм Володимиром Салітрою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Жовківщині попрощались із загиблим Героєм Володимиром Салітрою
15 Липня, 15:44

На Жовківщині попрощались із загиблим Героєм Володимиром Салітрою

Сьогодні в селі Волиця Жовківського району відспівали 29-річного військовослужбовця Володимира Салітру. Провести Героя зійшлося майже півтисячі людей.

Парастас за загиблим відбувся вчора у батьківській хаті Героя. Окрім того, на площі Вічевій у місті Жовква організували віче-реквієм пам’яті Володимира Салітри.

Сьогодні ж у селі провели чин похорону. Володимира відспівували у сільській церкві. Попрощатися з Героєм зійшлось багато людей, серед них були й побратими військовослужбовця.  Труну покійного несли хлопці у військовому мундирі під синьо-жовтим стягом. Хоронили під військовий салют.

Нагадаємо, 11 липня, близько 23.30 у с. Тарамчук Донецької області від кулі снайпера загинув 30-річний військовослужбовець 24-0ї окремої механізованої бригади  імені короля Данила старший солдат Володимир Салітра. Загиблий проживав у селі Волиця Жовківського району.

Про Героя в селі відкликаються як про добру і чуйну людину. Хлопцеві дуже скоро довелося подорослішати, бо рано залишився круглим сиротою. Оформив опікунство над молодшим братом та замінив йому батька. На війну пішов у 2016 році за контрактом.

 

ФОТО: Варта 1

 

Відео