«Начальнику, виходь»: очільники Львівської ОВА знову проігнорували мітингувальників під своїми вікнами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Начальнику, виходь»: очільники Львівської ОВА знову проігнорували мітингувальників під своїми вікнами
13 Жовтня, 18:36
logo-black

«Начальнику, виходь»: очільники Львівської ОВА знову проігнорували мітингувальників під своїми вікнами

Сьогодні, 13 жовтня, вшосте біля стін Львівської ОВА зібрались мітингувальники акції «Спочатку дрони – потім стадіони», які вимагають від очільників області призупинити некритичні витрати на побудову нових стадіонів, спорткомплексів тощо і натомість скерувати ці кошти для допомоги армії. Цього разу до акції долучились близько 70 людей.

Зазначимо, що сьогодні напередодні акції стало відомо, що у Львівській ОВА створять робочу групу для контролю закупівель.

«З позитивів – то це те, що рухи відбуваються. Що сталось у переддень цієї акції? Був наказ про створення комісії, в яку входять багато різних чиновників і яка має переглядати тендери. У цю комісію не залучили громадськості… Я переконаний, що довіряти цій комісії можна буде лише за результатами роботи», – розповів організатор акції, волонтер Святослав Літинський.

Нагадаємо також, що минулого разу під стінами ЛОВА скандували «Ганьба!», однак ніхто з очільників ЛОВА не вийшов.

Сьогодні була подібна ситуація. Мітингувальники скандували «Начальник, виходь», однак жодної відповіді від влади не було.

«Якщо порахувати сумарно, скільки громади скасували витрат, то це 38 млн грн. Якщо поділити цю суму на 100 людей, які тут збирались – то кожен з нас за годину досягнув скасування 78 тисяч грн. Тобто за 5 разів – це майже 400 тисяч, тому ці мітинги є результативними… Ми будемо продовжувати їх робити. Наступного разу будем збиратись у п’ятницю в той самий час»,- додав Святослав Літинський.

Він також закликав робити поширення інформації про мітинги у соціальних мережах використовуючи тег #спочаткудронипотімстадіони. Таким чином, за його словами, можна досягти ширшого розголосу і швидших відповідей від влади.

Також зазначимо, що за годину після завершення масової акції Святослав Літинський опублікував у фейсбук групу «Спочатку дрони – потім стадіони» – повідомлення про те, що побачив Козицького і сказав, що наступного разу прийде до нього додому, на що той відповів – “приходьте”.

Вікторія Васильченко 

User Image
Вікторія Васильченко
Відео