Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардеп Бакунець зініціював для молоді Жовківщини поїздку у Верховну Раду
16 Січня, 20:52
logo-black

Нардеп Бакунець зініціював для молоді Жовківщини поїздку у Верховну Раду

Софія Мінджоса

Учора, 15 січня, 40 учнів зі шкіл Жовківщини відвідали Верховну Раду. Таку поїздку у столицю для школярів зініціював народний депутат України Павло Бакунець. Нагадаємо, раніше у парламенті побували старшокласники з Яворівщини.

«У навчальному центрі Верховної Ради школярам розповіли про процедуру прийняття законів. Ми навіть побували на засіданні, побачили, як голосують депутати. Потім усі обідали в їдальні Верховної Ради. Поїздка була дуже захоплива. Ми отримали понад 50 повідомлень з подякою від батьків та учнів. Школярі вже чекають наступного етапу школи «Молодого політика», – каже LMN Марія Малачівська, одна з організаторів події.

3330
index-17

Школярів, які поїдуть у столицю, обирає дирекція школи. Це найактивніші учні, які зацікавлені в цій сфері діяльності. Крім екскурсії Верховною Радою, старшокласники мали змогу погуляти центром міста та відвідати визначні місця.

«Молодих людей потрібно вчити публічного управління. У них має бути власне бачення ситуацій, стратегії розвитку громад. Тому, щоб зацікавити їх розвиватися у цій сфері, ми організовуємо такі поїздки. У Верховній Раді учні можуть на власні очі побачити законодавчий процес. Сповна відчути цю атмосферу. Дуже радий, що для молоді Жовківщини ця поїздка стала справжнім поштовхом для єднання», – каже Павло Андрійович.

Схожі новини