Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Окупанти незаконно вивезли в рф більше двох тисяч українських дітей
21 Березня, 16:00

Окупанти незаконно вивезли в рф більше двох тисяч українських дітей

Окупанти незаконно вивезли на територію росії більше двох тисяч дітей, які перебували в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

За їхніми словами, російські військові вивезли в рф вже 2 389 дітей.

«Примусове переміщення цивільного населення на територію держави-агресора, зокрема дітей, має ознаки викрадення. Такі дії є грубим порушенням міжнародного права, зокрема міжнародного гуманітарного права», – йдеться в повідомленні.

МЗС зазначило, що, руйнуючи будинки та вбиваючи батьків, рф позбавляє українських дітей батьківської опіки, наражає їхні життя на наступну небезпеку на території росії. Тому міністерство закликає міжнародну спільноту негайно відреагувати на незаконне вивезення дітей, посилити тиск на країну-агресора, аби змусити її припинити варварську війну проти українського народу.

Додамо, факти викрадення дітей, так само як і сотні інших фактів злочинів російських окупантів проти цивільних людей в Україні, документують правоохоронні органи. Винних в цих злочинах обіцяють притягнути до відповідальності.

Нагадаємо, напередодні на площі Ринок у Львові організували соціальну акцію «Ціна війни», аби привернути увагу до смертей безневинних українських дітей. Так, 109 дитячих візочків в центрі міста символізують 109 вбитих з часу повномасштабного вторгнення ворога дітей станом на 18 березня.

Схожі новини