Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Громадські проекти Львова: “Озеро на Панча”
07 Листопада, 16:35

Громадські проекти Львова: “Озеро на Панча”

Ще один цікавий проект, який пропонують львів’яни у бюджеті участі – “Озеро на Панча”. Авторка Світлана Гурняк каже, що це єдина водоійма на перехресті вулиць  Панча-Чорновола-Масарика.

Тут люблять відпочивати діти та дорослі. Проте умов для відпочинку фактично немає. Та найголовніше – озеро почало пересихати.

Це середовище сезонного проживання качок. Щільна забудова району негативно вплинула на еко-систему озера. Альтернативне наповнення водойми дощовою водою – чи не єдиний спосіб зберегти озеро. Результат – додаткові водозбірні колодязі, вуличні меблі, чисте озеро, – пояснює Світлана.

Щоб облаштувати тут відпочинкову зону потрібно 3 мільйони гривень. Тож ініціатори проекту дуже сподіваються на підтримку львів’ян. І просять проголосувати за “Озеро на Панча”.

Нагадаємо, про львів’яни також просять про підтримку проекту, який допоможе створити у місті мобільну групу для виїзду у родини з дітьми із групи ризику. Таким чином сподіваються підтримати батьків, які мають дітей із інвалідністю та посприяти їхній адаптації у суспільстві.

Ще один проект, про який вже писала “ЛМН”, стосується пологового будинку на вул. Рапопорта. Тут хочуть облаштувати палату інтенсивної терапії для немовлят, які потреюуть невідкладної допомоги.

Схожі новини