Перипетії з парковками у Львові: військового на ротації, що залишив автівку біля дому, «привітали» штрафом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перипетії з парковками у Львові: військового на ротації, що залишив автівку біля дому, «привітали» штрафом
06 Листопада, 18:56
logo-black

Перипетії з парковками у Львові: військового на ротації, що залишив автівку біля дому, «привітали» штрафом

Мешканець Львова, який майже рік воював під Авдіївкою, отримав штраф за неоплачене паркування біля будинку. До LMN звернувся один із сусідів чоловіка, який повідомив, що на вулиці Японській, біля будинку стояв джип марки Черрі, власником якого є військовослужбовець. Рік тому чоловік пішов захищати Україну від російського загарбника, та навіть не знав, що за деякий час парковка під будинком стане платною.

Минулого року військовослужбовець поставив свою машину під будинком на вулиці Японська, що неподалік від НУ «Львівська Політехніка» та поїхав воювати. Ще тоді паркування для місцевих та інших мешканців Львова було безкоштовним. Але згодом, як раніше розповідала LMN, оператори різних компаній, зокрема ЛКП «Львівавтодор» поставилв по Львову платні парковки, за які змушені тепер платити і місцеві мешканці. Військовий Михайло не знав про створену паркувальну зону, тому коли повернувся на 10-денну відпустку побачив на лобовому склі у себе штраф за неоплачене паркування.

«Коли я йшов на війну, парковки ще не було, коли повернувся у відпустку, біля будинків була обкреслена зона паркування, поставлений знак і на моїй машині наліплений штраф за несплату. Я повернувся на 10 днів, думав відпочити, але по факту мав вирішувати зайві проблеми. Я є місцевий мешканець цього будинку, і на балконі поставити машину не можу. Але вийшло, як вийшло, воювати ще тут не хочу, тому заплатив штрафСума штрафу, яка мені відома, і яку я заплатив біля 800 грн. Це не велика сума звичайно, але хотілося б, щоб у людей, місцевих мешканців не було таких проблем і їм легше жилось. Я розумію, якби платна парковка була для студентів Політехніки чи мешканців інших районів Львова, але я та інші мешканці центральних вулиць Львова тут живуть. Ми не можемо взяти свою машину до хати. Вважаю місцеві жителі мали би мати право обходитись без штрафу за паркування біля будинків», – сказав військовий.

Ми звернулись за коментарем до оператора цієї парковки ЛКП « Львівавтодору», який дав поради, що робити у такій ситуації:

«Якщо ми плануємо відкрити паркувальний майданчик, то за тиждень-два робимо попередження на своїх інформаційних ресурсах. Також попереджуємо про майбутню платну парковку знаками та розміткою. Такий варіант, що стояла машина, людина була відсутня, а за деякий час отримала штраф можливий. Вирішення даного питання можливо або через суд або звернувшись на гарячу лінію Лео парковки: 0 800 303 007. За цим номером варто повідомити про ситуацію з усіма її деталями. Якщо дійсно такий випадок підтвердиться, ми би повпливали для відміни цього штрафу», – прокоментував представник ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, у центрі Львова клієнти платної парковки отримують штрафи за незаконне паркування.

User Image
Олена Лещенко
Відео